O nas

Witam serdecznie na stronie mojej Firmy

Nazywam się Barbara Grochowska, jestem certyfikowaną księgową i  właścicielką Przyjaznej Księgowości.

Dlaczego Przyjazna Księgowość? Po pierwsze dlatego, że księgowość to przyjaciel Przedsiębiorcy: dobrze prowadzona stanie się nieocenionym doradcą i dostarczy niezbędnych informacji dla właściwego poprowadzenia biznesu. A po drugie - dlatego, że nie musi kojarzyć się ze skomplikowanymi rozliczeniami, pamiętaniem o terminach, stresującymi kontaktami z urzędami. Może być przyjazna - jeśli zostanie powierzona właściwej osobie. 

Tu taką znajdziecie. Stawiam do Państwa dyspozycji swoje kilkunastoletnie doświadczenie pracy w księgowości, w tym na stanowisku Głównego Księgowego, poparte wyższym wykształceniem z zakresu doradztwa podatkowego i rachunkowości oraz szeroką wiedzę, aktualizowaną na licznych szkoleniach zawodowych.

Swoją  wiedzą i praktyką chciałabym wspierać Państwa dążenia do sukcesu na każdym etapie działalności firmy: od założenia, poprzez rozwój, rozszerzanie działalności czy budowanie dodatkowych gałęzi aż do pełnego rozkwitu.

Biuro rachunkowe, które prowadzę pomoże Państwu w każdej formie rozliczeń, od pełnej księgowości, przez KPR, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych do karty podatkowej. Pomoże  zoptymalizować podatki i zarządzać finansami firmy, niezależnie od skali prowadzonej działalności i branży. 

 

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do współpracy.

Podaj numer
oddzwonimy


Sprawdź jak do nas trafić
Start        O nas        Oferta        Cennik        Kontakt        Aktualności        
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych